Īpašuma pārvaldīšana

„Newsec“ īpašuma pārvaldīšanas vīzija ir radīt vietas, kurās cilvēki vēlas atrasties. Ar Ziemeļeiropas reģionā lielāko profesionāļu komandu „Newsec“ ieņem otro vietu reģionā nekustamo īpašumu pārvaldīšanas jomā un nodrošina pilnu īpašuma pārvaldīšanas pakalpojumu klāstu.

„Newsec“ galvenais mērķis ir palielināt pārvaldītā īpašuma vērtību un tā pamatdarbības ienākumus, vienlaikus nodrošinot nomnieku apmierinātību. Uzņēmums piedāvā saviem klientiem plašu pakalpojumu klāstu sākot ar ikdienas tehniskajiem risinājumiem līdz darbības stratēģiskajām konsultācijām.

84
objekti
884 tūkst.
kv. m pārvaldītā platība
59
speciālisti
Komercīpašumu pārvaldīšana
Vairāk
Nomas līgumu pārvaldīšana
Vairāk
Uzņēmumu biroja pārvaldīšana
Vairāk
Kopstrādes telpu pārvaldīšana
Vairāk
Grāmatvedība un finanšu pārvaldīšana
Vairāk
Kvalitātes un vides vadības sistēmas politika
Vairāk

Kontakti

Reinis Ignatavičs
Izpilddirektors, Latvija
r.ignatavics@newsec.lv +371 293 56 600
Rida Kalvaitienė
Aktīvu pārvaldīšanas biznesa vadītāja Baltijas valstīs
r.kalvaitiene@newsec.lt +370 620 49 430
Šī mājaslapa izmanto nepieciešamās sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu mājaslapa darbību. Lai uzlabotu mūsu mājaslapas darbību atbilstoši Jūsu interesēm, mēs vēlētos iestatīt analītikas un reklāmu sīkdatnes, saglabājot informāciju par Jūsu veiktajām izvēlēm un iepriekšējiem mājaslapas apmeklējumiem. Izvēloties opciju „Piekrītu“, Jūs piekrītat visu neobligāto sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat izvēlēties, kuras sīkdatnes izmantot, kā arī uzzināt vairāk, apmeklējot mūsu mājaslapas sadaļu Sīkdatņu Politika