Kopstrādes telpu pārvaldīšana

Korporatīvo biroju uzraudzība ietver ne tikai atsevišķu biroju un to kompleksu administrēšanu, bet arī kopstrādes (coworking) telpas. “Newsec” nodrošina, ka visi pakalpojumi, kas nepieciešami biroja telpu un darba vietu vienmērīgai darbībai, tiek nodrošināti savlaicīgi un apstiprinātā budžeta ietvaros.

“Newsec” komanda, kas apvieno individuālās aktīvu pārvaldības kompetences – komerciālās, operatīvās un mārketinga -, var ātri reaģēt uz nomnieku vajadzībām: nodrošinot gan tehniskus, gan pārvaldības jautājumus, optimizējot trešo personu izmaksas, kā arī sniedzot grāmatvedības vai personāla vadības pakalpojumus nepieciešamības gadījumā. “Newsec” pārvaldīšanas komandas mērķis ir augstas kvalitātes aktīvu pārvaldīšana un maksimāla nomnieku apmierinātība.

Kvalificēts personāls
Pārvaldības objektu budžeta un izmaksu plānošana
Nomnieku un iznomātāju attiecību koordinācija
Iepirkuma un piegādes organizēšana
Telpu noma un nomnieku norēķinu organizēšana

Jaunumi

Vairāk

Kontakti

Reinis Ignatavičs
Izpilddirektors, Latvija
r.ignatavics@newsec.lv +371 293 56 600
Nomnieku pārstāvība
Vairāk
Būvniecības projektu vadība
Vairāk
Aktīvu pārvaldīšana
Vairāk
Komercīpašumu pārdošana
Vairāk
Šī mājaslapa izmanto nepieciešamās sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu mājaslapa darbību. Lai uzlabotu mūsu mājaslapas darbību atbilstoši Jūsu interesēm, mēs vēlētos iestatīt analītikas un reklāmu sīkdatnes, saglabājot informāciju par Jūsu veiktajām izvēlēm un iepriekšējiem mājaslapas apmeklējumiem. Izvēloties opciju „Piekrītu“, Jūs piekrītat visu neobligāto sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat izvēlēties, kuras sīkdatnes izmantot, kā arī uzzināt vairāk, apmeklējot mūsu mājaslapas sadaļu Sīkdatņu Politika