SĪKDATŅU POLITIKA

Kas ir sīkdatnes un kāpēc tās tiek izmantotas?

Sīkdatnes ir teksta datnes (parasti nelielas teksta datnes), kas tiek nosūtītas uz datoru, tālruni vai planšetdatoru tīmekļa vietnes www.newsec.lv apmeklēšanas laikā, ko tīmekļa vietne saglabā attiecīgajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Sīkdatnes glabā zināmu informāciju (piemēram, jūsu vēlamo valodu vai vietnes preferences), ko jūsu pārlūkprogramma var nosūtīt mums nākamajās vietnes apmeklējuma reizēs. Ja noklikšķināsiet uz pogas “Es PIEKRĪTU”, sīkdatnes tiks izmantotas, lai atvieglotu vietnes izmantošanu, sniegtu precīzāku un atbilstošāku informāciju. Izmantojot sīkdatnes, jūs esat atpazīts kā apmeklētājs, mums ir vieglāk saprast jūsu vajadzības. Iegūtā datu plūsmas statistika ir lietderīga, lai noteiktu tīmekļa vietnes efektivitāti un uzlabotu to. Šī vietne izmanto Google Analytics Web Analytics pakalpojumu tikai ar jūsu piekrišanu. Google Analytics izmanto noteiktas sīkdatnes, lai analizētu vietnes izmantošanu. Informāciju, ko mēs saņemam no sīkdatnēm, Google pārraida un glabā serveros, tostarp Amerikas Savienotajās Valstīs.

Kā es varu atteikties no sīkdatņu lietošanas?

Jūs varat mainīt sīkdatņu iestatījumus jebkurā laikā savā pārlūkprogrammā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja sīkdatņu izmantošana ir ierobežota, dažas tīmekļa vietnes funkcijas var nedarboties. Lai iegūtu sīkākas instrukcijas par sīkdatņu iestatījumu maiņu, lūdzu, apmeklējiet vietni www.aboutcookies.org.

Tīmekļa vietnē www.newsec.lv izmantotās sīkdatnes

SĪKDATNES NOSAUKUMS SĪKDATNES APRAKSTS SĪKDATNES DERĪGUMA TERMIŅŠ
_ga Kā daļai no “Google Analytics” statistikas sistēmas, tie seko apmeklētāju apmeklējumiem vietnē, apmeklējumu skaitam vietnē, apmeklējuma ilgumam, pārlūkprogrammas informācija utt.   2 gadi
_gid   24 stundas
_gat   1 minūte
EU_COOKIE_LAW_CONSENT Lietotāja piekrišana sīkfailu noteikumiem   31 diena

JŪSU TIESĪBAS

Plašāku informāciju par jūsu personas datu apstrādi skatiet Privātuma politikā. Ja rodas jautājumi par sīkdatņu izmantošanu, jūs vienmēr esat laipni aicināti sazināties ar mums mūsu tīmekļa vietnē.

Ar jūsu piekrišanu, šī tīmekļa vietne izmantos sīkdatnes. Papildus informācijai izlasiet mūsu Sīkdatņu politiku.