Kauņas biroju tirgus pārskats, 2020 H2

Ievērojami augstais vakanču līmenis Kauņas biroju tirgū - lieliska iespēja īrniekiem

Ārvalstu investori ir atzinīgi novērtējuši Kauņu un tās neseno progresu attīstot investīciju vidi pilsētā. Biznesa ekosistēma, ko pilsēta ir radījusi, pierāda, ka Kauņai ir visas iespējas kļūt par vispiemērotāko mazo biznesa centru un jaundibināto uzņēmumu atrašanās vietu. Īrniekiem, ar vērienīgiem attīstības plāniem, Kauņa ir pievilcīga vieta, kur attīstīt savu biznesu, jo pilsētā ir pietiekams darbaspēks un plašs biroja telpu piedāvājums. Arī tādi faktori kā mobilitāte un elastīgi nomas risinājumi, attiecībā uz biroju platību un nomas periodu, rada priekšrocības veiksmīgu darījumu noslēgšanai.

  • 2020. gada beigās Kauņā bija pieejamas aptuveni 256 800 m2. jaunās biroju platības.
  • Nomai pieejamās biroju platības pirmajā pusgadā pieauga par 12%, bet 2020. gada otrajā pusē tās nemainījās.
  • Kopējais biroju piedāvājums pēdējo četru gadu laikā ir gandrīz dubultojies.
  • 2020. gada otrajā pusgadā notikušo darījumu skaits bija par 65% lielāks nekā pirmajā gada pusē.
  • Ievērojami augstais vakanču līmenis tirgū ir lieliska iespēja īrniekiem attīstīties un iepazīt plašo biroju piedāvājumu Kauņā.


Šī mājaslapa izmanto nepieciešamās sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu mājaslapa darbību. Lai uzlabotu mūsu mājaslapas darbību atbilstoši Jūsu interesēm, mēs vēlētos iestatīt analītikas un reklāmu sīkdatnes, saglabājot informāciju par Jūsu veiktajām izvēlēm un iepriekšējiem mājaslapas apmeklējumiem. Izvēloties opciju „Piekrītu“, Jūs piekrītat visu neobligāto sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat izvēlēties, kuras sīkdatnes izmantot, kā arī uzzināt vairāk, apmeklējot mūsu mājaslapas sadaļu Sīkdatņu Politika