Standarti un procedūras

Latvijā „Newsec“ uzņēmuma grupā darbojas atbilstības sistēma. Atbilstības sistēma ir iekšējo procedūru un noteikumu kopums, kas izstrādāts, lai aizsargātu uzņēmuma un tā klientu un partneru intereses, izpildot normatīvās prasības un novēršot iespējamos pārkāpumus.

Uz ikvienu mūsu darbinieku attiecas spēkā esošais normatīvais regulējums, uzņēmuma iekšējās kārtības noteikumi un procedūras. Darbības atbilstības sistēma nodrošina darbības konsekvenci, risku pārvaldību un prioritāro uzdevumu noteikšanu.

Apņemšanās ievērot juridiskās un profesionālās prasības stiprina mūsu klientu un partneru uzticību mums.

Pateicības politika
VAIRĀK
Trauksmes cēlēju politika
VAIRĀK
Piegādātāju un apakšuzņēmēju atlase
VAIRĀK

Kontakti

Živilė Gajin
General Counsel & Head of Compliance in the Baltics
z.gajin@newsec.lt +370 620 75164
Erikas Bartaševičius
Jurists (uzņēmējdarbības tiesības un darbības atbilstība)
e.bartasevicius@newsec.lt +37061624548
Šī mājaslapa izmanto nepieciešamās sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu mājaslapa darbību. Lai uzlabotu mūsu mājaslapas darbību atbilstoši Jūsu interesēm, mēs vēlētos iestatīt analītikas un reklāmu sīkdatnes, saglabājot informāciju par Jūsu veiktajām izvēlēm un iepriekšējiem mājaslapas apmeklējumiem. Izvēloties opciju „Piekrītu“, Jūs piekrītat visu neobligāto sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat izvēlēties, kuras sīkdatnes izmantot, kā arī uzzināt vairāk, apmeklējot mūsu mājaslapas sadaļu Sīkdatņu Politika