Konsultācijas

Daudzu gadu pieredze nekustamo īpašumu (NĪ) tirgū, stratēģiskā pieeja, proaktīvās darbības, visaptverošie pakalpojumi un vienmērīgais process ir tie stūrakmeņi, kas palīdz uzņēmumam attīstīt veiksmīgas un ilgtermiņa attiecības ar klientiem.

To raksturo “Newsec”, kura galvenās atšķirīgās iezīmes ir padziļināta klienta vajadzību izpratne, zināšanas par komerciālā NĪ tirgu un dažādu jomu speciālistu aktīva iesaistīšana visos sadarbības posmos no stratēģijas izstrādes līdz tās izpildei. Plašs starpniecības pakalpojumu klāsts arī rada pievienoto vērtību klientam: komerciālo aktīvu pārdošana un iegāde, izsoļu organizēšanas pakalpojumi, jaunu projektu attīstības iespēju analīze un tirgus izpēte; investīciju starpniecība. Pakalpojumi tiek sniegti klientiem visās Baltijas valstīs.

3,2 mljrd. eur
Aktīvu vērtība
50 tūkst. kv.m.
Iznomātā platība
493 milj. eur
Investīciju darījumu apmērs
Darījumu konsultācijas
Vairāk
Nekustamā īpašuma un biznesa novērtēšana
Vairāk
Tirgus izpēte un analīze
Vairāk
Nomnieku pārstāvība
Vairāk
Komercīpašuma iznomāšana
Vairāk
Komercīpašumu pārdošana
Vairāk
Būvniecības projektu vadība
Vairāk

Kontakti

Reinis Ignatavičs
Izpilddirektors, Latvija
r.ignatavics@newsec.lv +371 293 56 600
Šī mājaslapa izmanto nepieciešamās sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu mājaslapa darbību. Lai uzlabotu mūsu mājaslapas darbību atbilstoši Jūsu interesēm, mēs vēlētos iestatīt analītikas un reklāmu sīkdatnes, saglabājot informāciju par Jūsu veiktajām izvēlēm un iepriekšējiem mājaslapas apmeklējumiem. Izvēloties opciju „Piekrītu“, Jūs piekrītat visu neobligāto sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat izvēlēties, kuras sīkdatnes izmantot, kā arī uzzināt vairāk, apmeklējot mūsu mājaslapas sadaļu Sīkdatņu Politika