Nomas līgumu pārvaldīšana

Nomas vadības pakalpojums paredzēts lielākiem klientiem, kas iznomā nekustamā īpašuma objektus un kuriem lielā nomnieku skaita dēļ nepieciešama precīza kontrole un atbalsts viņu nomnieku pārvaldīšanā. Šis pakalpojums palīdz izvairīties no iespējamiem riskiem, kas saistīti ar cilvēku kļūdām vai nokavētiem termiņiem, kā arī strukturēti pārvaldīt klienta rīcībā esošo informāciju un noformēt to pielāgotajās atskaišu formās.

“Newsec” piedāvātais nomas pārvaldības pakalpojums ietver arī nomas līgumu atjaunošanu ar nomniekiem, nomas maksas iekasēšanu, telpu un / vai komunālo pakalpojumu uzturēšanu. Klienti ir pārliecināti, ka profesionāla nomas noteikumu uzraudzība un pārvaldīšana, kā arī to pārskatīšana, palīdzēs uzturēt nekustamā īpašuma rentabilitāti un nodrošinās saprātīgas izmaksas par nekustamā īpašuma pakalpojumu nomu.

Nomas līgumu analīze un audits
Nomas līgumu atjaunošanas iespēju izziņa
Ēkas remontu un uzturēšanas izmaksu kontrole
Darbības izmaksu kontrole un koncepta plānošana
Dokumentu glabāšana un uzturēšana
Grāmatvedība

Jaunumi

Vairāk

Kontakti

Reinis Ignatavičs
Izpilddirektors, Latvija
r.ignatavics@newsec.lv +371 293 56 600
Nomnieku pārstāvība
Vairāk
Būvniecības projektu vadība
Vairāk
Tirgus izpēte un analīze
Vairāk
Aktīvu pārvaldīšana
Vairāk
Šī mājaslapa izmanto nepieciešamās sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu mājaslapa darbību. Lai uzlabotu mūsu mājaslapas darbību atbilstoši Jūsu interesēm, mēs vēlētos iestatīt analītikas un reklāmu sīkdatnes, saglabājot informāciju par Jūsu veiktajām izvēlēm un iepriekšējiem mājaslapas apmeklējumiem. Izvēloties opciju „Piekrītu“, Jūs piekrītat visu neobligāto sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat izvēlēties, kuras sīkdatnes izmantot, kā arī uzzināt vairāk, apmeklējot mūsu mājaslapas sadaļu Sīkdatņu Politika