Būvniecības projektu vadība

“Newsec” projektu vadības komanda klientiem piedāvā profesionālus nekustamā īpašuma attīstības un celtniecības projektu vadības pakalpojumus, ieskaitot būvniecības pārvaldīšanu. “Newsec” nodrošina visu projektu izpildi savlaicīgi un raiti, ievērojot saskaņoto budžetu un nodrošinot celtniecības darbu kvalitāti.

Būvniecības projektu vadības pakalpojums aptver dažāda mēroga un apjoma projektus – jaunu biroju ierīkošanu vai pārvietošanu, biznesa un tirdzniecības centru attīstību vai atjaunošanu, dzīvojamo māju attīstības vai rekonstrukcijas projektus. “Newsec” galvenais mērķis ir pārstāvēt klienta intereses, koordinējot trešo personu projektēšanas un celtniecības darbus.

Budžeta un izmaksu pārvaldība
Laika plānošana un kontrole
Projektēšanas un būvniecības vadība
Projektu iepirkums un līgumu vadība
Tehniskā un kvalitātes uzturēšana
līdz 60
projektiem
līdz 120
tūkst. kv. m
līdz 115
milj. eur

Īstenotie projekti

„DANSKE BANK“
Biroja projekti

30 000 kv. m

Viļņa, Lietuva

KAUNO „AKROPOLIS“
Kapitālais remonts

10 000 kv. m

Kauņa, Lietuva

DAUDZDZĪVOKĻU NAMS „CNTRL“
Projektu vadīšana

36 dzīvokļi

Viļņa, Lietuva

Jaunumi

Vairāk

Kontakti

Reinis Ignatavičs
Izpilddirektors, Latvija
r.ignatavics@newsec.lv +371 293 56 600
Uzņēmuma biroja pārvaldīšana
Vairāk
Tirgus izpēte un analīze
Vairāk
Nomnieku pārstāvība
Vairāk
Īpašuma pārvaldīšana
Vairāk
Šī mājaslapa izmanto nepieciešamās sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu mājaslapa darbību. Lai uzlabotu mūsu mājaslapas darbību atbilstoši Jūsu interesēm, mēs vēlētos iestatīt analītikas un reklāmu sīkdatnes, saglabājot informāciju par Jūsu veiktajām izvēlēm un iepriekšējiem mājaslapas apmeklējumiem. Izvēloties opciju „Piekrītu“, Jūs piekrītat visu neobligāto sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat izvēlēties, kuras sīkdatnes izmantot, kā arī uzzināt vairāk, apmeklējot mūsu mājaslapas sadaļu Sīkdatņu Politika