Newsec nekustamo īpašumu pārskats, Pavasaris 2020

Atpakaļ uz nākotni. Kas gaida nekustamā īpašuma sektoru 2020.gadā?

Skandināvijas valstīs katru gadu pēdējo piecu gadu laikā tiek veikti investīciju darījumi ar vērtību, kas pārsniedz 40 miljardus eiro, tostarp vidējā kopējā nekustamā īpašuma atdeve reģionā katru gadu ir pārsniegusi 10 procentus.

Arī Baltijas reģionā investīciju darījumu tirgus nesamazina apjomus: 2019. gadā noslēgto darījumu vērtība kopsummā sasniedza 758 miljonus eiro. Kopumā 2019. gadā tika noslēgti 27 nekustamo īpašumi darījumi. 35% no kopējās investīciju summas veidoja vietējo investoru ieguldījumi, savukārt lielākās ārvalstu investīcijas reģionā veica Vācijas un Zviedrijas fondi, kopā veidojot gandrīz 44% no kopējās investīciju summas.

Tajā pašā laikā makroekonomiskie rādītāji ir kļuvuši sliktāki un, iespējams, tie pasliktināsies vēl vairāk. Vai mums vajadzētu uztraukties par nekustamā īpašuma nākotni?


Šī mājaslapa izmanto nepieciešamās sīkdatnes, lai nodrošinātu optimālu mājaslapa darbību. Lai uzlabotu mūsu mājaslapas darbību atbilstoši Jūsu interesēm, mēs vēlētos iestatīt analītikas un reklāmu sīkdatnes, saglabājot informāciju par Jūsu veiktajām izvēlēm un iepriekšējiem mājaslapas apmeklējumiem. Izvēloties opciju „Piekrītu“, Jūs piekrītat visu neobligāto sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat izvēlēties, kuras sīkdatnes izmantot, kā arī uzzināt vairāk, apmeklējot mūsu mājaslapas sadaļu Sīkdatņu Politika