T/C “Galerija Centrs” tiks atklāts “MyFitness” sporta klubs

T/C “Galerija Centrs” tiks atklāts “MyFitness” sporta klubs

Tirdzniecības centrā “Galerija Centrs” 2024. gada nogalē tiks atklāts jauns “MyFitness” sporta klubs divos stāvos. Sporta kluba iekārtošanai paredzēti aptuveni 2000m2.

“Esam gandarīti, ka “MyFitness” sporta klubu apmeklējums 2024.gada pirmajā ceturksnī ir palielinājies par 15%, nekā tas bijis 2023.gadā. Tas liek secināt, ka interese pēc fiziskām aktivitātēm un vēlme uzlabot fizisko un garīgo veselību palielinās. Lai veicinātu sporta klubu pieejamību, kā arī nodrošinātu vietu ikvienam sportot gribētājam, fokusējamies uz jaunu klubu atvēršanu. Šī sakarā esam priecīgi paziņot, ka līdz 2024. gada izskaņai “MyFitness” sporta klubu ķēdei pievienosies “MyFitness Galerija Centrs”, stāsta “MyFitness Latvija” vadītāja Inna Alne.

“MyFitness Galerija Centrs” sporta kluba kopējā platība būs aptuveni 2000m2 . Tas atradīsies tirdzniecības centra “Galerija Centrs” piektajā un sestajā stāvā. Tāpat kā visos jaunākajos “MyFitness” sporta klubos, arī šajā paredzēta mūsdienīga trenažieru zāle, kurā iekārtoti pasaules līdera ražotāja Technogym trenažieri. Vadoties pēc “MyFitness” koncepta, tiks piedāvāts plašs grupu nodarbību klāsts, kas tiks aizvadītas vairākās nodarbību zālēs paralēli. Viena no tām, šī gada pieprasītākā koncepta nodarbība – Fusion Pilates. Īpaša nodarbību studija, kurā tiek iekārtoti pilašu reformer trenažieri. Šī būs Latvijā otra lielākā pilašu studija ar reformer trenažieriem. Šie nebūt nav visi jauninājumi, kas sagaida MyFitness biedrus jaunajā klubā. Informācija vēl sekos.

“T/C “Galerija Centrs” jau izsenis saviem klientiem un apmeklētājiem ir centies nodrošināt modernākos risinājumus, produktus un pieredzes, un “MyFitness” sporta kluba atvēršana tam ir vēl viens apliecinājums. Jaunā sporta kluba atvēršana iezīmē iesāktās pārmaiņas ceļā uz tirdzniecības centra attīstību un pilnveidošanu,” tā Lāsma Vilande, T/C “Galerija Centrs” vadītāja.