Tirdzniecības centra “Galerija Centrs” vadību pārņem nekustamo īpašumu kompānija “Newsec”

Tirdzniecības centra “Galerija Centrs” vadību pārņem nekustamo īpašumu kompānija “Newsec”

Investīciju fonds “Baltic Horizon Fund” par savu vadības partneri Rīgā populārā tirdzniecības centra “Galerija Centrs” pārvaldībā izvēlējies nekustamo īpašumu kompāniju “Newsec”. Sākot ar 1.februāri “Newsec” eksperti nodrošinās visus ar tirdzniecības centra uzturēšanu, tā nekustamo īpašumu pārvaldīšanu, nomu, grāmatvedību, kā arī marketingu saistītos pakalpojumus. “Galerija Centrs” pārstāvji norāda, ka šīs izmaiņas iezīmēs arī jaunu posmu tirdzniecības centra attīstības stratēģijā.

“Pašā Rīgas sirdī esošā “Galerija Centrs” jau daudzus gadu desmitus ir viens no pilsētas simboliem. Tā ir neatņemama Rīgas iedzīvotāju un viesu dzīves sastāvdaļa, un mēs esam ārkārtīgi lepni, ka šis 1938.gadā būvētais unikālais īpašums ir mūsu fonda portfelī. Mēs izjūtam lielu atbildību tirdzniecības centru pielāgot Baltijas valstu lielākās galvaspilsētās – Rīgas aktuālajām vajadzībām, taču saglabāt arī tā vēsturisko vērtību. Pēdējo gadu laikā veiktas būtiskas investīcijas ēkas atjaunošanā, lai tajā atvērtu jaunas komercplatības un piedāvātu unikālu iepirkšanās pieredzi apmeklētājiem. Mēs esam gandarīti, ka Rīgas iedzīvotāji un viesi šīs pārvērtības līdz šim novērtējuši atzinīgi,” saka “Baltic Horizon Fund” vadītājs Tarmo Karotam.

“Galerija Centrs” vadības uzticēšana nekustamo īpašumu kompānijai “Newsec” ir nākamais solis tirdzniecības centra attīstības stratēģijā, kas, kā norāda “Baltic Horizon Fund” vadība, ļaus tam saglabāt savu unikalitāti un vizionāro raksturu. Kompānija “Newsec” var lepoties ar plašu pieredzi tirdzniecības centru pārvaldībā un mazumtirdzniecības nozarē, un tās pārvaldīto īpašumu vidū ir arī “Baltic Horizon Fund” piederošais tirdzniecības centrs “Europa” Lietuvas galvaspilsētā Viļņā.

“”Galerija Centrs” ir daļa no Vecrīgas vēstures. Pateicoties tā unikālajai arhitektūrai, iepirkšanās centrs var lepoties ar īpašām attiecībām ar saviem klientiem. Tas ir labi pazīstams, tūristu iecienīts, atrodas netālu no galvenajām pilsētas artērijām, tā apkārtnē ir daudz uzņēmumu, kultūras un kustības. Mēs augsti novērtējam partneru uzticību, mūsu pārvaldībā nododot tirdzniecības centru ar tik unikālu vēsturi un nozīmi. Mūsu komandai šī sadarbība ir kā atzinība par daudzu gadu veiksmīgu darbu un pieredzi šāda veida objektu attīstīšanā,” saka “Newsec” Aktīvu pārvaldības grupas vadītāja Baltijas valstīs Rida Kalvaitiene.

Turpmākajos gados “Galerija Centrs” attīstības stratēģija paredz gan jaunu zīmolu piesaisti, gan citas vēl vērienīgākas pārmaiņas. “Tirdzniecības centrs “Galerija Centrs” piedāvā unikālu pakalpojumu klāstu, tostarp modernā un jauneklīgā “Burzma” restorāna zona, vienīgais “Arket” veikals Rīgā, kā arī pazīstami modes zīmoli, tostarp “MaxMara”, “Massimo Dutti”, “Mango”, “Calvin Klein”, “Gant”, un apmeklētāju iecienītais “Rimi”. “Newsec” mērķis, pārņemot centra vadību, būs nostiprināt pirmā stāva nomnieku kombināciju, piesaistot vairāk starptautisku zīmolu, padarot to atbilstošāku tūristu un ātro apmeklējumu klientu vajadzībām. Tāpat tiks domāts par plašāku pakalpojumu klāstu skaistumkopšanas, sporta un estētikas jomā, kā arī biroju telpu piedāvājumu. “Galerija Centrs” apmeklētājus nākotnē, iespējams, pārsteigs arī jauns tirdzniecības centra nosaukums, kas šobrīd top – sekojiet līdzi jaunumiem,” par tirdzniecības centra attīstības plāniem stāsta Rida Kalvaitiene.

Gada laikā kopš uzņēmums “Newsec” pārņēmis “Baltic Horizon Fund” Viļņas biznesa rajonā piederošā tirdzniecības centra “Europa” vadību, tirdzniecības centram izstrādāta un ieviesta jauna attīstības stratēģija, noslēgti 12 līgumu ar jauniem nomniekiem par telpām gandrīz 3000 m2 platībā, kā arī izdevies par 53% palielināt tirdzniecības centra ieņēmumus. “EUROPA” arī ieguvis BREIA balvu kā labākais tirdzniecības centrs Baltijā.

Kontakti
Reinis Ignatavičs
+371 293 56 600
r.ignatavics@newsec.lv